Paulina Laby dołącza do Górnika Zabrze i obejmuje stanowisko rzecznika prasowego klubu. Zastąpi na tym stanowisku Mateusza Antczaka, który objął nową funkcję Head of Media & Content i będzie odpowiadał za kierowanie zespołem tworzącym kontent audiowizualny.
ZOBACZ TEŻ: Zabrze kulturalnie. Sprawdź, co się wydarzy w tym tygodniu – W Zabrzu
Paulina Laby pochodzi ze Śląska i od dziewięciu lat związana jest zawodowo ze sportem. Swoją karierę rozpoczynała w LKS-ie Goczałkowice, gdzie pracowała jako specjalista ds. marketingu i komunikacji. W 2022 roku została rzecznikiem prasowym Podbeskidzia Bielsko-Biała, przejmując odpowiedzialność za całokształt polityki informacyjnej „Górali”.
W marcu 2023 roku związała się z firmą STS. Początkowo pracowała jako PR & Sponsorship Specialist, a od listopada 2024 roku pełniła funkcję Senior PR & Sponsorship Specialist. W tym czasie odpowiadała za kluczowe projekty z zakresu public relations oraz sponsoringu sportowego, konsekwentnie poszerzając swoją wiedzę w tym obszarze i budując strategiczne relacje biznesowe. W ostatnich latach z powodzeniem łączyła kompetencje zawodowe z pasją do sportu.
– Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do Górnika Zabrze i stać się częścią klubu z tak wyjątkową historią oraz fantastycznymi kibicami. Wierzę, że dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu, będziemy krok po kroku tworzyć Wielkiego Górnika – silnego nie tylko na boisku, ale także poza nim – mówi Paulina Laby.
Zmiana dotyczy również dotychczasowego rzecznika prasowego klubu. Mateusz Antczak objął stanowisko Head of Media & Content. Już wcześniej, pełniąc funkcję rzecznika prasowego, odpowiadał za produkcję materiałów wideo. W nowej roli będzie zarządzał zespołem odpowiedzialnym za tworzenie i rozwój klubowego kontentu audiowizualnego.
Źródło: Górnik Zabrze





