Mężczyzna wszedł na dach budynku. Kilkugodzinna akcja służb
fot. Piotr Antczak

Mężczyzna wszedł na dach budynku. Kilkugodzinna akcja służb

W czwartek, 4 czerwca, wieczorem przy ulicy Ślęczka w Zabrzu interweniowały liczne służby ratunkowe i policja. Działania prowadzone były wobec mężczyzny znajdującego się w kryzysie emocjonalnym. Na czas akcji ulica została wyłączona z ruchu kołowego i pieszego.

Reklama

ZOBACZ TEŻ: Industriada 2026. To nas czeka – W Zabrzu

Jak przekazał portalowi wZabrzu.info oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu asp. Sebastian Bijok, policjanci prowadzili czynności wobec osoby znajdującej się w kryzysie.

Reklama

Akcja rozpoczęła się około godziny 19:00 i trwała do 21:30. W tym czasie teren został zabezpieczony przez służby, a mieszkańcy nie mogli korzystać z zamkniętego odcinka ulicy.

Z nieoficjalnych informacji oraz relacji świadków wynika, że mężczyzna wszedł na dach jednego z budynków przy ulicy Ślęczka i chciał targnąć się na własne życie.

Według naszych informacji około godziny 21:15 mężczyzna został bezpiecznie sprowadzony z dachu i przekazany zespołowi ratownictwa medycznego.

Reklama

Źródło: W Zabrzu

Subskrybuj nasz kanał na YouTube! 👇

Reklama