„Lukas Podolski jest o krok do zakupu Górnika” – mówi narrator w najnowszym filmie opublikowanym na FB Górnika Zabrze.
ZOBACZ TEŻ: Prywatyzacja Górnika Zabrze. „Żyjemy nadzieją, że to się wydarzy maksymalnie w ciągu trzech tygodni”
Wokół klubu czuć naprawdę świetną atmosferę. Sprzyjają temu wyniki – seria 9. meczów bez porażki, wczorajsze zwycięstwo w arcyważnym meczu o tzw. „6” punktów z Jagiellonią Białystok i oczywiście – finał Pucharu Polski 2 maja na Stadionie Narodowym, którego z niecierpliwością wyczekujemy. To wszystko sprawia, że kibice w Zabrzu powoli zaczynają unosić się nad ziemią i przypominają sobie czasy z poprzedniego tysiąclecia…
Na tej fali Górnik Zabrze opublikował właśnie film, w którym zachęca się kibiców, by wspomogli klub i dołożyli swą cegłę do budowy sukcesu:
– Lukas Podolski jest o krok od zakupu Górnika – mówi narrator.
– W końcu! – odpowiada Lukas Podolski.
– To się naprawdę dzieje – dodaje narrator.
– Mam wrażenie, że to kluczowy moment w historii Górnika. To jest istotniejsze niż wszystko, co się dzieje na boisku. Jeśli to się nie zadzieje, to naprawdę nie wierzę, by ten klub mógł funkcjonować inaczej – podkreślał niedawno w rozmowie z portalem meczyki.pl Michał Siara, członek zarządu Górnika Zabrze.
Widać więc, że cały proces to kwestia kilku tygodni, bądź nawet kilkunastu dni.
Źródło: W Zabrzu / Górnik Zabrze





