Już w środę, 17 czerwca, Górnik Zabrze pozna swojego rywala w II rundzie eliminacji UEFA Champions League. Losowanie odbędzie się w siedzibie UEFA w szwajcarskim Nyonie, a klub przygotował dla kibiców specjalne studio na żywo, podczas którego na bieżąco komentowane będą wydarzenia związane z europejskimi pucharami.
ZOBACZ TEŻ: Carbon Silesia Festival zaprasza do Kina Roma na film „Eden” i noc z housem
O szczegółach poinformował w mediach społecznościowych Bartłomiej Perek, który przebywa obecnie w Szwajcarii.
– Kochani kibice, tuż nad Jeziorem Genewskim pragnę bardzo gorąco zaprosić was do oglądania specjalnego europejskiego, pucharowego studia, które będzie na żywo nadawane w telewizji Górnika Zabrze – powiedział.
Transmisja rozpocznie się w środę około godziny 12:00 na kanale Górnik TV. Gospodarzem programu będzie Mateusz Antczak.
Jak zapowiada klub, podczas studia nie zabraknie rozmów z ekspertami i dziennikarzami, analiz dotyczących potencjalnych przeciwników oraz materiałów z udziałem przedstawicieli zabrzańskiej drużyny. Widzowie będą mogli również śledzić relacje prosto ze Szwajcarii.
Dla Górnika będzie to jeden z najważniejszych momentów ostatnich lat. Zdobycie Pucharu Polski i wicemistrzostwo kraju sprawiły, że Zabrzanie wracają do europejskich rozgrywek z dużymi ambicjami. Już w środę okaże się, kto stanie na drodze Trójkolorowych w walce o Ligę Mistrzów.
Klub zachęca wszystkich kibiców do śledzenia transmisji na kanale Górnik TV.





