W Zabrzu odbyły się uroczystości upamiętniające ofiary Tragedii Górnośląskiej – dramatycznych wydarzeń z 1945 roku, które dotknęły tysiące mieszkańców Górnego Śląska, w tym mieszkańców Zabrza.
W Zabrzu odbyły się uroczystości upamiętniające ofiary Tragedii Górnośląskiej – dramatycznych wydarzeń z 1945 roku, które dotknęły tysiące mieszkańców Górnego Śląska, w tym mieszkańców Zabrza.