Sytuacja związana z podwyższonym stężeniem tlenku węgla w Zabrzu nadal wymaga interwencji służb. W sobotę konieczna była ewakuacja 16 mieszkańców wieżowca przy ul. Tuwima 13.
Tag: tlenek węgla
Uwaga na tlenek węgla! Seniorka trafiła do szpitala w stanie ciężkim
72-letnia zabrzanka w stanie ciężkim trafiła do szpitala po zatruciu tlenkiem węgla. Strażacy apelują o sprawdzanie instalacji grzewczych i wentylacyjnych. ZOBACZ TEŻ: Regularnie okradała sklep


