W Karpaczu, podczas trzydniowego forum w hotelu Gołębiewski, prezydent Małgorzata Manka-Szulik zaprezentowała Zabrze i jego osiągnięcia z obszaru rewitalizacji. CZYTAJ TEŻ: ŚLĄZISZ STAND UP –
W Karpaczu, podczas trzydniowego forum w hotelu Gołębiewski, prezydent Małgorzata Manka-Szulik zaprezentowała Zabrze i jego osiągnięcia z obszaru rewitalizacji. CZYTAJ TEŻ: ŚLĄZISZ STAND UP –