Od 1 czerwca w Urzędzie Miejskim w Zabrzu nie można już płacić gotówką. Mieszkańcy mogą regulować należności kartą lub BLIK-iem, a gotówkę wpłacać w wyznaczonych
Od 1 czerwca w Urzędzie Miejskim w Zabrzu nie można już płacić gotówką. Mieszkańcy mogą regulować należności kartą lub BLIK-iem, a gotówkę wpłacać w wyznaczonych