Podczas środowej sesji Rady Miasta Zabrze (25 marca) zapowiedziano inwestycję, która ma rozwiązać jeden z największych problemów kampusu zabrzańskiego – brak miejsc parkingowych. Politechnika Śląska
Podczas środowej sesji Rady Miasta Zabrze (25 marca) zapowiedziano inwestycję, która ma rozwiązać jeden z największych problemów kampusu zabrzańskiego – brak miejsc parkingowych. Politechnika Śląska