Od 1 czerwca mieszkańcy Zabrza nie załatwią już opłat gotówkowych w kasach Urzędu Miejskiego. Magistrat likwiduje punkty kasowe i zachęca do płatności kartą oraz BLIK-iem,
Od 1 czerwca mieszkańcy Zabrza nie załatwią już opłat gotówkowych w kasach Urzędu Miejskiego. Magistrat likwiduje punkty kasowe i zachęca do płatności kartą oraz BLIK-iem,