Niecodzienną konsekwencją – albo wyjątkowym brakiem wniosków – wykazał się 62-letni mieszkaniec Zabrza, który w niedzielę postanowił urządzić sobie rowerową wycieczkę pod wpływem alkoholu. Problem
Tag: jazda po pijanemu
Rowerem po dożynkach? Lepiej nie próbować!
Świętowanie dożynek w Grzybowicach miało smak chleba, muzyki. Niektórzy jednak chyba postanowili przedłużyć świętowanie z domieszką alkoholu. 54-letnia zabrzanka wsiadła na rower z dwoma promilami
„7 wspaniałych… i jeszcze jeden”
Zabrzańska odsłona klasyka westernu mogłaby nosić tytuł „7 wspaniałych… i jeszcze jeden”. Niestety, to nie film, a prawdziwe wydarzenia z długiego świątecznego weekendu, kiedy to
Kosztowna przejażdżka hulajnogą. Głupota kosztowała go 2.500 zł
2.500 zł mandatu zapłaci 41-latek z Zabrza, który zdecydował się na nocną przejażdżkę hulajnogą po pijanemu. Policjanci apelują o rozwagę i przypominają wysokość mandatów karnych,
1000 zł za jazdę na hulajnodze po spożyciu alkoholu
Jazdę na hulajnodze elektrycznej połączył ze spożywaniem alkoholu. „Dobra zabawa” jednak dla 21-letniego zabrzanina szybko się skończyła. CZYTAJ TEŻ: Szpital Miejski w Zabrzu. Ciężka dola





