Mieszkańcy Zabrza od kilku tygodni pytali o uruchomienie miejskich fontann i tężni solankowych. Magistrat poinformował, że wszystkie obiekty mają zostać udostępnione jeszcze przed rozpoczęciem wakacji.
Mieszkańcy Zabrza od kilku tygodni pytali o uruchomienie miejskich fontann i tężni solankowych. Magistrat poinformował, że wszystkie obiekty mają zostać udostępnione jeszcze przed rozpoczęciem wakacji.