Sytuacja związana z podwyższonym stężeniem tlenku węgla w Zabrzu nadal wymaga interwencji służb. W sobotę konieczna była ewakuacja 16 mieszkańców wieżowca przy ul. Tuwima 13.
Sytuacja związana z podwyższonym stężeniem tlenku węgla w Zabrzu nadal wymaga interwencji służb. W sobotę konieczna była ewakuacja 16 mieszkańców wieżowca przy ul. Tuwima 13.