Podaj minutę gola i wejściówki na Carbon Silesia Festival są Twoje

Zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym wygrać można dwie wejściówki na Carbon Silesia Festival. Koncerty odbędą się 10 i 11 czerwca #wZabrzu. Co trzeba zrobić? Regulamin konkursu podajemy poniżej.

1. W komentarzu pod tym postem na naszym Facebooku! wpisz hasło „Carbon Silesia Festival” lub oznacz „Carbon Silesia Festival” oraz wpisz minutę pierwszego gola, który padnie dziś w meczu Górnik – Radomiak. Np. @Carbon Silesia Festival 13
  2. Dwa bilety na festiwal wygrywa osoba, która jako pierwsza wytypuje minutę pierwszego gola w dzisiejszym meczu Górnik – Radomiak (początek 20:30).
  3. W konkursie udział biorą WYŁĄCZNIE komentarze pod postem na stronie: facebook.com/wZabrzu, NIE na stronach, na których udostępniany będzie post konkursowy!
  4. Komentować można dziś (29.04.2022) do godziny 20:30. Późniejsze komentarze oraz edytowane po tym czasie nie biorą udziału w konkursie!
  5. W przypadku wyniku 0:0 lub gdy żadna osoba nie odgadnie minuty pierwszej bramki, bilety przechodzą do następnego konkursu.

Nie czekaj, aż Facebook wyświetli Ci nasze treści!

Źródło: W Zabrzu