„Międzynarodowe Mistrzostwa Zabrza w jeździe na bani”. Na podium z „niezłym wynikiem” kobieta

Pełne ręce roboty, a właściwie alkomaty pełne promili mieli policjanci zabrzańskiej drogówki, którzy pełnili służbę w weekend. Kierowcy bowiem postanowili urządzić sobie „Międzynarodowe Mistrzostwa Zabrza w jeździe po pijanemu”. Poziom „zawodów” był dość wysoki – dwaj pierwsi zawodnicy, w tym kobieta, mogą poszczycić się wynikiem powyżej 2 promili alkoholu w organizmie.

Zawody w niesamowitym stylu rozpoczął Polak – mieszkaniec Knurowa. 41-letni kierowca zatrzymany został na ulicy Wiosny Ludów w niedziele krótko po godzinie 20.00. Badanie wykazało w jego organizmie 2,24 promila. Drugie miejsce – kobiety i mężczyźni startowali w jednej kategorii – zajęła 33-letnia obywatelka Ukrainy, którą po zgłoszeniu od świadka policjanci zatrzymali na ulicy Paderewskiego. Badanie wykazało w jej organizmie 2,16 promila. Jako ostatni na podium wszedł również obywatel Ukrainy – 40-latek kierował oplem na ulicy Sobieskiego, gdzie został zatrzymany do kontroli. Badanie wykazało w jego organizmie 0,60 promila.

Nie czekaj, aż Facebook wyświetli Ci nasze treści!

Źródło: KMP Zabrze