Według najnowszych danych z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gliwicach od wczoraj #wZabrzu mamy aż 29 nowych zakażeń koronawirusem. Nieznacznie zwiększyły się liczby zabrzan objętych
Kategoria: Aktualności
10 najważniejszych inwestycji
27 maja obchodzić będziemy 30-lecie samorządu w Polsce. Z tej okazji przygotowano dla mieszkańców ankietę – wybierzmy razem 10 najważniejszych dla Zabrza inwestycji i
Sytuacja epidemiologiczna [25.05.2020]
Według najnowszych danych z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gliwicach od wczoraj #wZabrzu mamy 2 nowe przypadki koronawirusa. Nieznacznie zmniejszyły się liczby zabrzan objętych kwarantanną
Sytuacja epidemiologiczna [24.05.2020]
Według najnowszych danych z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gliwicach od wczoraj #wZabrzu mamy 2 nowe przypadki koronawirusa. Nieznacznie zwiększyły się liczby zabrzan objętych kwarantanną
Liczba zabrzan zakażonych koronawirusem przekroczyła 200
Według najnowszych danych z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gliwicach od wczoraj #wZabrzu mamy 4 nowe przypadki koronawirusa. Zmniejszyły się natomiast liczby zabrzan objętych kwarantanną
Sytuacja epidemiologiczna [22.05.202]
Według najnowszych danych z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gliwicach od wczoraj #wZabrzu mamy 12 nowych zakażeń koronawirusem. Liczby zabrzan objętych kwarantanną i pozostających pod
Przebudowa torowiska tramwajowego w Biskupicach
Mieszkańców Biskupic, ale nie tylko ich, czeka niebawem przebudowa torowiska tramwajowego na odcinku od ul. Zamkowej do ul. Szyb Franciszek wraz z pętlą Biskupice.
Sytuacja epidemiologiczna [21.05.2020]
Od wczoraj #wZabrzu mamy 5 nowych zakażeń koronawirusem. Wzrosły także liczby zabrzan objętych kwarantanną i pozostających pod nadzorem służb epidemiologicznych. Obecnie #wZabrzu mamy 187
Chciał popełnić samobójstwo, teraz odpowie za sprowadzenie niebezpieczeństwa katastrofy
W nocy z niedzieli na poniedziałek 74-letni mężczyzna chciał popełnić samobójstwo w swoim mieszkaniu. Podjął tę próbę jednak w taki sposób, że oprócz niego
Ruszyła budowa Śląskiego Centrum Inżynierskiego Wspomagania Medycyny i Sportu
Wczoraj oficjalnie rozpoczęto budowę Śląskiego Centrum Inżynierskiego Wspomagania Medycyny i Sportu. Inwestycja powstanie jako efekt współpracy między Politechniką Śląską, Miastem Zabrze, a holenderską spółką
