Akcjonariusze Górnika Zabrze podjęli decyzję o zmianach w Radzie Nadzorczej spółki. W nowym składzie znalazł się m.in. właściciel klubu Lukas Podolski.
ZOBACZ TEŻ: Odór w Zabrzu nie odpuszcza. Urząd tłumaczy problem

Akcjonariusze Górnika Zabrze podjęli decyzję o zmianach w Radzie Nadzorczej spółki. W nowym składzie znalazł się m.in. właściciel klubu Lukas Podolski.
ZOBACZ TEŻ: Odór w Zabrzu nie odpuszcza. Urząd tłumaczy problem