Chillouty wracają do Szybu Maciej. Letnie piątki z muzyką
fot. UM Zabrze

Chillouty wracają do Szybu Maciej. Letnie piątki z muzyką

Już w najbliższy piątek, 12 czerwca, rozpocznie się kolejny sezon popularnych Chilloutów w Szybie Maciej. Przez całe wakacje ogród jednego z najbardziej charakterystycznych zabytków poprzemysłowych w Zabrzu będzie miejscem spotkań mieszkańców i gości szukających muzyki, dobrej kuchni oraz letniego wypoczynku.

Reklama

ZOBACZ TEŻ: Gala sportów walki. Next Level Fight 8 – Eliminator – W Zabrzu

Organizatorzy zapowiadają, że w każdy piątkowy wieczór na uczestników czekać będą klimatyczne sety DJ-skie, wyjątkowa atmosfera oraz bogata oferta gastronomiczna. Wydarzenie od lat przyciąga osoby chcące spędzić czas ze znajomymi lub rodziną w niecodziennej scenerii zabytkowego kompleksu przy ul. Srebrnej.

Reklama

Letnia inicjatywa to propozycja dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć weekend przy muzyce i w swobodnej atmosferze. Wstęp na wydarzenie pozostaje bezpłatny.

Harmonogram wydarzenia

  • Start wydarzenia: godz. 18:00
  • DJ set: godz. 19:00–24:00
  • Wstęp: wolny

Chillouty w Szybie Maciej będą odbywać się przez całe wakacje, stając się jednym z elementów letniej oferty kulturalno-rozrywkowej Zabrza.

Źródło: UM Zabrze

Reklama

Subskrybuj nasz kanał na YouTube! 👇

Reklama