W związku z zaplanowanym na sobotę, 21 lutego, meczem pomiędzy Górnikiem Zabrze a Pogonią Szczecin, kierowcy muszą liczyć się z czasowymi utrudnieniami w ruchu w rejonie stadionu.
ZOBACZ TEŻ: Zabrzańscy szachiści proszą o wsparcie. Czwarta przeprowadzka klubu Szach Mat
Już w piątek, 20 lutego, z użytkowania wyłączone zostaną miejsca parkingowe przy ul. Piłsudskiego – na odcinku od skrzyżowania z ul. Chłopską do skrzyżowania z ul. Roosevelta.
W dniu meczu, 21 lutego, wskazany odcinek ul. Piłsudskiego zostanie całkowicie zamknięty – zarówno dla ruchu pojazdów, jak i pieszych.
Służby apelują do kierowców o zachowanie ostrożności, wyrozumiałość oraz stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy policji, którzy będą zabezpieczać wydarzenie. Zaleca się korzystanie z alternatywnych tras przejazdu.
Źródło: KMP w Zabrzu





